İl Göç İdaresi Müdür Vekili Serkan KESKİN
1975 Sakarya-Pamukova doğumlu olan İl Göç İdaresi Müdür Vekili Serkan KESKİN , 1999 yılında Aksaray Polis Okulundan mezun oldu ve İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Polis Memuru olarak göreve başladı. Şişli İlçe  Emniyet Müdürlüğü ve Milli Saraylar Daire Başkanlığı emrinde çalıştıktan sonra 2009 yılında girmiş olduğu amirlik sınavını kazanarak , yılında Komiser Yardımcısı rütbesiyle Erzurum iline tayin oldu. Sırasıyla Koruma Şube Müdürlüğü ve Havalimanı Şube Müdürlüğünde Bürolar Amiri olrak görev yaptı. Daha sonra İl Emniyet Müdürü Özel Kalem Amirliği ve Valilik Özel Kalem Müdürlüğü Kozmik Büro Amiri olarak görev yaptı.

2015 yılında Sakarya iline atanan KESKİN, sırasıyla Adliye Koruma Amiri, Silah Ruhsat ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdür Vekili , Basın Protokol ve Halkla ilişkiler Şube Müdür Vekili olarak çalıstıktan sonra Sakarya Valiliği emrinde Koruma Amiri olarak göreve başladı

Nisan 2017 tarihinde Sakarya İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Müdür Vekili olarak atanan KESKİN , evli olup Yusuf Talha ve Zeynep Sude isimli iki çocuk babasıdır .

Kayıt: 27.7.2015
Güncelleme:13.8.2017
Paylaş
WS05